SearchProductController :: index
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "Eccube\Controller\Block\SearchProductController::index" |
| _route | "block_search_product" |
| _route_params | [] |
| _template | Sensio\Bundle\FrameworkExtraBundle\Configuration\Template {#6980 #template: "Block/search_product.twig" -vars: [] -streamable: false -owner: [] } |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-charset | "ISO-8859-1,utf-8;q=0.7,*;q=0.7" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| accept-language | "en-us,en;q=0.5" |
| authorization | "" |
| cache-control | "max-age=0" |
| connection | "keep-alive" |
| forwarded | "for="216.73.216.164";host="test.pcshop.jpn.com";proto=http" |
| host | "test.pcshop.jpn.com" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| via | "1.1 squid-proxy-5b5d847c96-nf685 (squid/6.10)" |
| x-forwarded-for | "216.73.216.164" |
| x-php-ob-level | "4" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| date | "Thu, 02 Apr 2026 23:26:37 GMT" |
| set-cookie | "maintenance_token=deleted; expires=Wed, 02-Apr-2025 23:26:36 GMT; Max-Age=0; path=/; httponly" |
| x-debug-token | "64bd7b" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| maintenance_token | Symfony\Component\HttpFoundation\Cookie {#7225 #name: "maintenance_token" #value: null #domain: null #expire: 1 #path: "/" #secure: false #httpOnly: true -raw: false -sameSite: null -secureDefault: false } |
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Fri, 03 Apr 26 08:26:37 +0900" |
| Last used | "Fri, 03 Apr 26 08:26:37 +0900" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| TagExDx_active_category_id | "5" |
| _csrf/Eccube\Form\Type\AddCartType | "Jk1MS8tVq6u9QQAKsse___TKH0aT4SUCKgWrg_QzvVU" |
| _csrf/_token | "drtbGDmuJEhpvTH2TPq4JmgM7H1hatfcYuf8luCPLxg" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| (no data) | |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "0" |
| APP_ENV | "dev" |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/test_html" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DATABASE_CHARSET | "utf8mb4" |
| DATABASE_SERVER_VERSION | "5.7.39-0ubuntu0.18.04.2" |
| DATABASE_URL | "mysql://super:Super00%40password@localhost/eccubedb_test" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/test_html" |
| ECCUBE_ADMIN_ALLOW_HOSTS | "[]" |
| ECCUBE_ADMIN_DENY_HOSTS | "[]" |
| ECCUBE_ADMIN_ROUTE | "ecadmin" |
| ECCUBE_AUTH_MAGIC | "BV5pG2HNzTOHztqX2I8dzLnW31GT2xPA" |
| ECCUBE_COOKIE_PATH | "/" |
| ECCUBE_FORCE_SSL | "0" |
| ECCUBE_LOCALE | "ja" |
| ECCUBE_TEMPLATE_CODE | "paw20210401" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_CHARSET | "ISO-8859-1,utf-8;q=0.7,*;q=0.7" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "en-us,en;q=0.5" |
| HTTP_AUTHORIZATION | "" |
| HTTP_CACHE_CONTROL | "max-age=0" |
| HTTP_CONNECTION | "keep-alive" |
| HTTP_FORWARDED | "for="216.73.216.164";host="test.pcshop.jpn.com";proto=http" |
| HTTP_HOST | "test.pcshop.jpn.com" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| HTTP_VIA | "1.1 squid-proxy-5b5d847c96-nf685 (squid/6.10)" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "216.73.216.164" |
| MAILER_DSN | "gmail://pcshoppaw2001@gmail.com:ustloxpscsbwjoaq@localhost?encryption=tls&auth_mode=oauth" |
| OAUTH_AUTH0_CLIENT_ID | "zUc7fZmcZZbgAIlOXUy08kUSlJlNiSvJ" |
| OAUTH_AUTH0_CLIENT_SECRET | "QlHaDUVYAmDgHn-pM_WcbiPW1v7MdkNHzQJ-_q8EDqSRcxbGCceSdJwj7-8SvmlX" |
| OAUTH_AUTH0_COOKIE_SECRET | "aa5e31e66874a163652583a2aa1d92f90c4a96aa98736a02481345caf18719bc" |
| OAUTH_AUTH0_CUSTOM_DOMAIN | "dev-plsv7qis63vblgdl.us.auth0.com" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/sbin:/bin" |
| PATH_INFO | "" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_HTTP_AUTHORIZATION | "" |
| REDIRECT_QUERY_STRING | "category_id=5" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/products/list" |
| REMOTE_ADDR | "127.0.0.1" |
| REMOTE_PORT | "11789" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "http" |
| REQUEST_TIME | 1775172397 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775172397.0729 |
| REQUEST_URI | "/block/search_product" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/test_html/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "133.167.98.24" |
| SERVER_ADMIN | "ishida@starwish.com" |
| SERVER_NAME | "test.pcshop.jpn.com" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "<address>Apache/2.4.52 (Ubuntu) Server at test.pcshop.jpn.com Port 80</address>\n" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache/2.4.52 (Ubuntu)" |
| TRUSTED_HOSTS | "^test\.pcshop\.jpn\.com$" |
Parent Request
Return to parent request (token = 98f2f2)
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "Eccube\Controller\ProductController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.customer" |
| _route | "product_list" |
| _route_params | [] |
| _security_firewall_run | "_security_customer" |
| _template | Sensio\Bundle\FrameworkExtraBundle\Configuration\Template {#1779 #template: "Product/list.twig" -vars: [] -streamable: false -owner: [] } |
| seo_Category | Eccube\Entity\Category {#2505 -id: 5 -name: "AV機器・カー用品" -hierarchy: 1 -sort_no: 161 -create_date: DateTime @1658656506 {#2481 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -update_date: DateTime @1661921847 {#2480 : 2022-08-31 13:57:27.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -ProductCategories: Doctrine\Common\Collections\ArrayCollection {#8205 …} -Children: [ 25 => Eccube\Entity\Category {#2510 -id: 25 -name: "テレビ" -hierarchy: 2 -sort_no: 145 -create_date: DateTime @1658656506 {#2403 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -update_date: DateTime @1658656506 {#2404 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -ProductCategories: Doctrine\Common\Collections\ArrayCollection {#8131 …} -Children: [ 97 => Eccube\Entity\Category {#2515 -id: 97 -name: "液晶テレビ" -hierarchy: 3 -sort_no: 73 -create_date: DateTime @1658656506 {#2503 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -update_date: DateTime @1658656506 {#2504 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -ProductCategories: Doctrine\Common\Collections\ArrayCollection {#13472 …} -Children: [] -Parent: Eccube\Entity\Category {#2510} -Creator: Proxies\__CG__\Eccube\Entity\Member {#1936 …} } 103 => Eccube\Entity\Category {#2568 -id: 103 -name: "その他オーディオ機器" -hierarchy: 3 -sort_no: 67 -create_date: DateTime @1658656506 {#2566 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -update_date: DateTime @1658656506 {#2567 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -ProductCategories: Doctrine\Common\Collections\ArrayCollection {#13488 …} -Children: [] -Parent: Eccube\Entity\Category {#2510} -Creator: Proxies\__CG__\Eccube\Entity\Member {#1936 …} } 107 => Eccube\Entity\Category {#2603 -id: 107 -name: "ビデオカメラ・カメラ" -hierarchy: 3 -sort_no: 63 -create_date: DateTime @1658656506 {#2601 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -update_date: DateTime @1658656506 {#2602 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -ProductCategories: Doctrine\Common\Collections\ArrayCollection {#9321 …} -Children: [] -Parent: Eccube\Entity\Category {#2510} -Creator: Proxies\__CG__\Eccube\Entity\Member {#1936 …} } 108 => Eccube\Entity\Category {#2610 -id: 108 -name: "その他映像関連機器" -hierarchy: 3 -sort_no: 62 -create_date: DateTime @1658656506 {#2608 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -update_date: DateTime @1658656506 {#2609 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -ProductCategories: Doctrine\Common\Collections\ArrayCollection {#10157 …} -Children: [] -Parent: Eccube\Entity\Category {#2510} -Creator: Proxies\__CG__\Eccube\Entity\Member {#1936 …} } 110 => Eccube\Entity\Category {#2631 -id: 110 -name: "車載モニタ・車載チューナー" -hierarchy: 3 -sort_no: 60 -create_date: DateTime @1658656506 {#2629 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -update_date: DateTime @1658656506 {#2630 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -ProductCategories: Doctrine\Common\Collections\ArrayCollection {#13478 …} -Children: [] -Parent: Eccube\Entity\Category {#2510} -Creator: Proxies\__CG__\Eccube\Entity\Member {#1936 …} } ] -Parent: Eccube\Entity\Category {#2505} -Creator: Proxies\__CG__\Eccube\Entity\Member {#1936 …} } 26 => Eccube\Entity\Category {#2540 -id: 26 -name: "オーディオ機器" -hierarchy: 2 -sort_no: 144 -create_date: DateTime @1658656506 {#2522 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -update_date: DateTime @1658656506 {#2523 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -ProductCategories: Doctrine\Common\Collections\ArrayCollection {#8272 …} -Children: [ 100 => Eccube\Entity\Category {#2545 -id: 100 -name: "スピーカー" -hierarchy: 3 -sort_no: 70 -create_date: DateTime @1658656506 {#2538 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -update_date: DateTime @1658656506 {#2539 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -ProductCategories: Doctrine\Common\Collections\ArrayCollection {#8909 …} -Children: [] -Parent: Eccube\Entity\Category {#2540} -Creator: Proxies\__CG__\Eccube\Entity\Member {#1936 …} } 103 => Eccube\Entity\Category {#2568} ] -Parent: Eccube\Entity\Category {#2505} -Creator: Proxies\__CG__\Eccube\Entity\Member {#1936 …} } 27 => Eccube\Entity\Category {#2575 -id: 27 -name: "映像関連機器" -hierarchy: 2 -sort_no: 143 -create_date: DateTime @1658656506 {#2520 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -update_date: DateTime @1658656506 {#2521 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -ProductCategories: Doctrine\Common\Collections\ArrayCollection {#8294 …} -Children: [ 107 => Eccube\Entity\Category {#2603} 108 => Eccube\Entity\Category {#2610} ] -Parent: Eccube\Entity\Category {#2505} -Creator: Proxies\__CG__\Eccube\Entity\Member {#1936 …} } 28 => Eccube\Entity\Category {#2617 -id: 28 -name: "カー用品" -hierarchy: 2 -sort_no: 130 -create_date: DateTime @1658656506 {#2585 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -update_date: DateTime @1658656506 {#2586 : 2022-07-24 18:55:06.0 Asia/Tokyo (+09:00) } -ProductCategories: Doctrine\Common\Collections\ArrayCollection {#10233 …} -Children: [ 110 => Eccube\Entity\Category {#2631} ] -Parent: Eccube\Entity\Category {#2505} -Creator: Proxies\__CG__\Eccube\Entity\Member {#1936 …} } ] -Parent: null -Creator: Proxies\__CG__\Eccube\Entity\Member {#1936 …} +"seo_title": "AV機器・カー用品 在庫一覧" +"seo_another": null +"seo_description": "AV機器・カー用品の在庫一覧を随時更新しています" +"seo_keywords": "AV機器・カー用品,激安商品,中古,販売,買取,通販" +"seo_canonical": null +"og_title": "AV機器・カー用品 在庫一覧" +"og_description": null +"og_site_name": null +"og_type": "article" +"og_url": null +"og_image": null +"og_image_metatag": false } |
| seo_link_next | "?category_id=5&pageno=2" |
| seo_link_prev | "" |
| seo_subtitle | "AV機器・カー用品" |
| seo_title | "" |